Merhaba değerli kullanıcılarımız ve ziyaretçilerimiz, bugün sizlere sesli sohbet sitelerinin geçmişten bugüne gelişen teknoloji ve site yazılımlarılının daha yaygın kulanılmasıyla günümüzdeki son haline kadar kaleme alıcağım,

Sesli sohbet sistemleri nelerdir

°irc sohbet sistemleri

°mirc sohbet sistemleri

°speakychat sohbet sistemleri

°pangi sohbet sistemleri

Yukarda belirtiğim 4 madde

Sesli sohbetin geçmişten bugüne gelmesini sağlamıştır. Gelin bunları birlikte inceleyelim.

irc sohbet sistemleri

ülkemizde ilk olarak internet kullanıcılarının kulandığı yazılı sohbet sistemlerindendir.

mirc sohbet sistemleri

irc sohbet sistemleri faliyetini bitirdiğinde başka bir firma tarafından oluşturulan yazılı sohbet sistemidir. Komutlar yazılı olarak kullanmaktadır.

speakychat sohbet sistemleri

speakychat sistemleri ise irc ve mirc sohbet sistemlerine göre yazılım olarak görselliği ve insan kullanımına daha elverişli olarak oluşturulmuş ilk sesli sohbet sistemidir. Sadece bilgisayar ile kullanılmaktadır. Komutlar ise fare yardımıyla tıklanarak kolayca uygulanmaktadır.

pangi sohbet siteleri

Sitemizin kullanmış olduğu sesli sohbet sistemidir. İnternet tarayıcı özelliği bulunan bütün cihazlar için tasarlanmış olup her cihaz için farklı kulanım temasına sahiptir. Örneğin bilgisayar kulanıcısı için kulanımı fare ön planda olarak tasarlanmıştır. mobil ve android cihazlar için dokunmatik özelliği ön plan olarak tasarlanmıştır.

 

Bugün sizlerle sesli sohbetin geçmiste bugüne gelişimini paylaştım. Sitemiz en güncel ve en yeni sesli sohbet sitesidir. Sizlerde sitemize üye olarak hem sitemizi inceleme hemde bizlerle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.